+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Стільці

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Стільці
Выводить :

Стільці

Головний атрибут меблів - стільці

Коли йдете в магазин меблів вибирати стільці, то насамперед потрібно визначитися, що саме Ви хочете знайти. Класифікації стільців поділяються на: офісні стільці, кухонні, барні, дитячі, комп'ютерні, табуретки і так далі. Стілець і робоче крісло є одним з найважливіших за необхідності класів офісних меблів. В наш час фірми, що випускають офісні меблі, пропонують багатий асортимент стільців і крісел самої всілякої конфігурації. Величезний видовий склад, фантастичний вибір кольорів дають можливість підібрати меблі у відповідності з інтер'єром робочого місця, показавши статус компанії, створити необхідну трудову атмосферу. Офісні поділяються на: крісло керівника, стільці для робочого класу і для відвідувачів. Барні стільці бувають: прості і регульовані.

Є звичайні дитячі, комп'ютерні та трансформовані. Коли на порядку денному постає питання про вибір кухонних стільців необхідно визначитися з тим, які саме стільці для кухні вам потрібні-дерев'яні або на металевій основі.

Дуже багато фабрик і заводів виготовляють стільці, а відповідно і матеріали всякі різні. Металеві стільці, дуже підходять для кухні, барної стійки і чудово будуть виглядати в передпокої. Пластикові стільці найчастіше використовуються в громадських місцях, наприклад: кафетеріях, бістро, дитячих садках.

Крім основного матеріалу, з якого виготовлені предмети інтер'єру, цікаво виглядають вставки з додаткового матеріалу. Так, ковані стільці комбінуються з м'яким тканинним сидінням, або в дерев'яного стільця можуть бути шкіряні вставки.

Купити стілець, що підходить по дизайну інтер'єру кухні, спальні, передпокою або іншої кімнати, - це не легке завдання. Потрібно враховувати всі найдрібніші аспекти: форму, висоту ніжок, висоту спинки, ширину сидіння, з перилами або без. Плюс, дизайн самого стільця повинен ефектно компонувати зі стилем приміщення. Якщо класичний стиль кімнати, то і стілець буде більш підходящий в класичному варіанті, якщо це ЛОФТ, то більше підійде старовинна варіація зовнішнього вигляду стільця.

Обов'язково варто враховувати колірну гаму приміщення. Якщо приміщення більш темне, але має світлі вставки, то розрідить таку атмосферу можна за допомогою світлих стільців. І навпаки, якщо приміщення різнобарвне, то стільці ніяк не можуть бути білими або чорними, а повинні бути різнокольоровими.

Якщо є наявність у сім'ї дітей, які проживають у квартирі, то ідеально правильним рішенням буде купити стільці з екологічно чистих матеріалів.

На нашому сайті є відгуки про меблі, придбані у нас, їх якість, функціональність і швидкість доставки. Багато потенційних покупців бояться робити покупки, так як бачать першу-ліпшу вартість і намагаються триматися осторонь. Але це зовсім зайве. У нас знайдуться меблі на будь-який смак і за розміром будь-якого гаманця. Ціна виставляється залежно від найменування, виробника, матеріалів і комплектації.