0
0
0

Дитячі стільці

Хіт продажів
Дитячі стільці

Види і особливості стільців для дітей

Поява на світ нового життя – це найбільше диво на Землі. І ще до народження малюка турботливі батьки намагаються купити візок, ліжечко, ванночки... З чотирьох-шести місяців Вашому малюкові буде обов'язковий дитячий стільчик. Дитина вже навчиться сидіти, і пізнання світу має бути максимально комфортним. Тож і дитячі стільці повинні бути якісними і максимально зручними.

Самим маленьким чоловічкам обов'язкові стільці для годування, які не тільки дозволять їм обідати разом з дорослими, але і з висоти спостерігати за тим, що відбувається навколо. Щоб убезпечити малюка, при виборі стільця треба враховувати загальну стійкість конструкції, наявність блокувальних гальм на колесах (якщо такі є), ременів і анатомічних вставок для поділу ніжок, а також наявність м'якого і зручного сидіння.

Стільці для годування оснащені регульованими столиками і підставками для ніг. Є моделі, які дозволяють налаштовувати висоту сидіння і кут нахилу спинки, а також компактно складати конструкцію для транспортування. Ця функція дозволяє вільно подорожувати з малюком, і мати найголовніше під рукою. Якщо дитині від 3 до 5 років, прекрасним рішенням будуть стільці-трансформери, що підходять не тільки для сидіння, а також для ігор і малювання.

Прекрасним багатофункціональним рішенням є придбання стільця-гойдалки. Це стійка і досить висока модель, оснащена столиком для годування і м'якими подушечками для спинки і сидіння. Завдяки двом висувним дугам, стілець виступає в якості колиски, забезпечуючи три регульованих положення: сидяче, напівлежаче і лежаче. Функція заколисування незамінна для малюків від 4 місяців. Саме вона дозволяє трохи відпочити новоспеченим батькам.

Якщо Вам складно привчити дитину до туалету, помічником стане стілець-горщик, особливостями якого є горщик, що вставляється в середину стільця. Сам резервуар легко вийняти і вставити назад, але сама система дозволяє швидко навчити дитину ходити в туалет саме туди, куди потрібно. Адже це не просто звичайний дитячий горщик, а вже масивна конструкція, яка ґрунтовно виглядає в газах навіть однорічного дитини.

М'які дорожні і підвісні стільці також стануть невід'ємними атрибутами життя малюка. Це легкі тканинні моделі з кишенькою для дитини від 3 до 30 місяців, що дозволяють батькам закріпити їх на спинці будь-якого стільця або стільниці, і на час зайнятися своїми справами. Одягаючи таку конструкцію, малюк сідає в неї і кріпиться спеціальними застібками, що обмежують рух, але в той же час спостерігає за всім, що відбувається навколо.

У стільцях з підлокітниками також є ряд переваг, але в даному випадку потрібно стежити за поставою малюка, адже так легко привчитися спиратися на підлокітники і потім тримати спинку не зовсім рівно. Зате сама конструкція дуже зручна і надає додатковий захист з боків. Якщо малюк вже навчився тримати спину рівно, йому чудово підійде ідея стільця з підлокітниками.

Ніяк не обійтися і без робочих стільців для дітей. По конструкції робочий стілець нагадує звичайний дорослий, але він значно легше. Маленькими дітками він радше сприймається, як іграшка, так як він барвистий і на ньому можна грати. А от письмовий робочий стілець повинен забезпечити максимально правильне положення за столом, а також, що важливо, обмежити рухливість дитини під час занять.

ВАЖЛИВО: матеріали, з яких виготовляються стільці для дітей, обов'язково повинні бути екологічно чистими, а виробники сертифікованими. Купити стільці для дітей недорого можна на сторінках нашого інтернет-магазину. Європейська якість від кращих виробників України і закордону можна зустріти в будь-якому запропонованому виробі магазину «Один Дома».