0
0
0

Табурети

Табурети

Табуретки - відмінне рішення економії простору!

Відмінною альтернативою громіздким стільцям є стильні сучасні табурети. Будь-яка кухня з задоволенням прийме їх в свій інтер'єр. Найбільшою перевагою табуретів є їх компактність, завдяки якій вони відмінно впишуться навіть в невелику обідню зону. Прекрасним сучасним рішенням є табурети для барної стійки, так популярної в наш час.

У своїх витоків табуретом називали звичайний чурбан, який використовувався для сидіння або прийому їжі. До нас табуретка дійшла вже зовсім іншої конфігурації, чудово підлаштовуючись під кожного індивідуально. Враховуючи особливості комплекції кожної людини, струнким людям безперечно сподобаються табурети для кухні з м'яким сидінням, пишечкам швидше підійдуть широкі моделі, а невисоким краще підібрати табурети помірної висоти. Гарні, комфортні і якісні екземпляри будуть служити своїм господарям вірою і правдою.

Пластикові, металеві, дерев'яні та складні табурети бувають всіляких модифікацій і радують покупців різними стилістичними і колірними рішеннями. Приміром, досі не виходять з моди історичні прототипи стільців у вигляді звичайного пня, навіть з елементами розтріскування. Лакеровані, вони виглядають по-особливому натурально, і деякі люди створюють інтер'єр кухні саме в такому стилі, підібравши відповідний стіл та інші меблі.

Цей абсолютно універсальний елемент меблів може бути виконаний у формі бочок, що зараз активно використовується наймоднішими дизайнерами. Або Вам більше до душі моделі, схожі на пісочний годинник? Цікава і проста одночасно, модель пісочного годинника знайшла своє місце на сотнях кухонь, прекрасно вписуючись як в класичний, так і в сучасний інтер'єр. «Пень з талією» виконаний з дерева, тому екологічність Вам гарантована.

З нестандартних моделей виділяють табурети у вигляді сідла, знятого з коня. Воно дозволяє прекрасно перерозподіляти навантаження з попереку на сідничні кістки, тому гарна постава гарантована. А стародавні єгиптяни, які створили конструкцію стільця з натяжна між опорами циновкою, на Х-подібному підставі... Не поступаються їм і римляни, які вдосконалили цю модель рухомими кріпленнями. Ось так і з'явилися складні табурети багато століть тому, за що їм величезне спасибі зараз говорять всі туристи і рибалки.

Особливу увагу потрібно приділити табурету-драбинці, неймовірно функціональній моделі подвійного призначення. Її використовують в якості стільця, драбини, східці, підставки під квіти і навіть взуття. Тому зараз табурет – це всілякі конструкції сидінь без урахування спинок і підлокітників. Купити табурети недорого дуже просто, враховуючи величезний вибір якісних меблів на сторінках нашого інтернет-магазину.

Найкращі моделі та чудовий сервіс до Ваших послуг!